piątek, 25 listopada 2011

weekend...streetcom...pluszowy miś


Nareszcie weekend, od kiedy ,,pracuję" znów cieszę się na te dwa dni kiedy nie trzeba się zrywać o 7.00 rano ()tak wiem, nie powinnam narzekać na godzinę, gdybym była na etacie musiałabym wcześniej wstawać:)

A na zdjęciu Miś Oliwki którego dziś dostała w przedszkolu. Ogromna kolekcja powiększa się o kolejnego kompana:) Oliwka nadal zdrowa, oby ten stan trwał jak najdłużej. Dziś kolejne info. że 6 laki nie pójdą obowiązkowo za rok do pierwszej klasy. Projekt przekazano do konsultacji, modlę się by ten pomysł odroczono w czasie tak jak planują o 2 lata.

Dzieci się rodzą, a to Mucha urodziła, a to Skrzynecka:) wczoraj mój kumpel ze studiów odezwał się żeby się pochwalić że w marcu urodzi im się pierwszy bobas-syn. I niby mały przyrost naturalny:)

Jedni się rodzą, inni umierają. Okazało się że nowa dziewczyna która trafiła do nas w tym tygodniu chodziła do mojego LO. W zeszłym roku zmarł Jej wychowawca z którym ja też miałam lekcje, jestem w szoku, facet miał ok 36 lat, dwójkę małych dzieci i nagle białaczka, nie ma człowieka:( straszne

Wczoraj T. wysłał prezent który wysłałam do klubowiczki, podpisałam się więc będzie bez tajemnic.

Miałam dziś dostać paczkę ze streetcom ale nie było mnie w domu. W pn mają dowieźć ją do pracy. Może akurat będzie okazja żeby rozdać dziewczynom Nesvitę którą dostanę do testowania. Jest już tam w sumie 12 bab:)

Weekend bez planów. Żadnych wyjazdów, zakupów, urodzin ani wesel:) Planuję czytać książki, jakoś Carroll mnie jeszcze nie wciągnął szczególnie że z chomika ściągam to co mnie na prawdę interesuje:)


miłego weekendu

16 komentarzy:

amolko1 pisze...

O muszę zajrzeć na streetcoma, może jest coś nowego:)

ju pisze...

ja wysyłasz paczę za potwierdzeniem to musisz sie podpisać;)
dzieci dostały Misie?super pomysł!

ju pisze...

ale zdjęcia nie widzę:/

ewka&ewka pisze...

Nie ma fotki :(

Jak bedzie to bedzie, poki co nic mi sie nie dzieje i niech tak zostanie :D

ju pisze...

przecudny!!!

aggie171 pisze...

Super, że dostały misie:)

Ja dziś dostałam ze Steetcom tę paczkę. Wyglądają na fajne te owsianki:). Ja niestety nie mam koleżanek, którym mogłabym to rozdać:(.

fionka pisze...

ja widzę fotkę :) słodki miś, fajnie że w przedszkolu dostały dzieciaki :)

mnie też nie bardzo widzi się pomysł żeby dzieci szły do szkoły w wieku 6 lat, choć tyle dobrze że Lusia z początku roku w zasadzie. a pomijając wszystko inne to nagle zamiast spędzać dzień w przedszkolu i miec tam opiekę to takie dziecko np. niespełna 6-letnie (z grudnia) kończy lekcje o 11 (tak u nas jest) i co dalej jeśli rodzice pracują??? a i opieka nie ta sama. mojej sąsiadki 5,5-letni (z zerówki szkolnej)wraz z kolegą wymknęli się na spacer po mieście i nie było ich dość trochę, pani się nie zorientowała, dopiero jak mama po niego przyszła, że ich nie ma...

w czasach liceum i wczesnostudenckich kochałam Carrolla :)

aggie171 pisze...

Duża. Są trzy pudełka - różne smaki, po 10 szt. w każdym.

Beti444 pisze...

Śliczny misiek:) A te rzęsy - boskie:)

Ula Ssss.... pisze...

no wiesz, na fejsie to jednak łatwiej :)

ja przeczytałam chyba wszystkie ksiazki Carrolla - uwielbiam kocham :)))

Czesterek pisze...

fajnie że dzieci miśki dostały :D ja się dostałam do kampanii soku Kubus

anka pisze...

Świetny pomysł z miśkami! Oj,o streetcomie już całkiem zapomniałam;nie wiem nawet kiedy byłam na ich stronie. W sumie testowanie było fajne,ale potem te raporty mnie denerwowały;/

alpuhara1 pisze...

miły prezent z przedszkola:))

Karolcia pisze...

U nas Julka w szkole dostała też miśka :) Iwona, a gdzie Ty pracujesz? Bo ja nie w temacie. Dawno nie miałam nic ze steetcomu, gratuluję :)

eM. pisze...

ja od streetcomu nic jeszcze nie dostalam :/

słodko_gorzka_magdalenka pisze...

O mnie streetcom ostatnio nie pamięta ... a szkoda :/ Też mam takiego miśka !