poniedziałek, 28 listopada 2011

praca praca praca!!! i streetcom ;D


Dziś otrzymałam paczkę od streetcomu. W skrzynce znalazłam awizo, przypuszczam że może to być prezent od klubowego Mikołaja:) ale odbiorę ją dopiero jutro wracając z przedszkola.
I najważniejsza wiadomość, dostałam pracę w tej firmie gdzie odbywam staż. Od listopada w firmie weszły 3 nowe projekty, zatrudnili dwie dziewczyny i dotąd nie znaleźli 3 osoby stąd nam złożono propozycję przejęcia projektu. Zgodziłyśmy się obie a kierowniczka wybrała mnie. Projekt jest trudny bo jednak nie mamy za wiele pojęcia o wielu sprawach ale jak się człowiek zgodził to trzeba działać. Mam przeszkolić 60 osób (m.in. 40 managerów) zatrudnionych w przedsiębiorstwach z branży lotniczej, mechanicznej, motoryzacyjnej na Śląsku:))) biuro projektu w Katowicach więc może się zdarzyć, że będę tam w delegacji, nigdy nie byłam nawet w okolicach Śląska:) boję się strasznie ale w sumie na co czekać. Najpierw dostanę umowę na 3 miesiące, chyba 3/4 etatu przewidziano w projekcie a jak się sprawdzę to zostanę do końca projektu czyli do końca września 2012 r. jestem jeszcze w szoku, teraz się dopiero zacznie, ale to moja pierwsza umowa o pracę będzie, muszę jeszcze umowę z przedszkolem aneksować o godzinę.
trzymajcie kciuki

16 komentarzy:

ju pisze...

cudowna,wspaniała wiadomosć!!!!!!bardzo się cieszę i gartuluje!!!super prezent na święta,prawda?;)

słodko_gorzka_magdalenka pisze...

Na mnie streetcom się obraził .... już od dawna nie mam żadnych ankiet :( Jeśli chodzi o pracę, to gratuluję i trzymam kciuki !!! :)

Aśa :) pisze...

Super z tą pracą. :) Wiadomo, że się stresujesz ale na pewno dasz radę.

Od dawna nie dostaję nic od Streetcomu a i ankieta rzadko u mnie się pojawia.

Atrevete pisze...

ale super! chyba sama nie wierzyłaś, że to się uda, prawda? :)
Dziś wysłałam mikołajkową paczką a swoją odebrałam w piątek. Korci mnie strasznie, żeby ja otworzyć, więc schowałam ją głęboko i nawet na nią nie patrzę!

amolko1 pisze...

Super!!! Gratulacje:)

Beti444 pisze...

Super:) Świetny prezent na mikołajki:)
Powodzenia:*

Karolcia pisze...

Super wiadomości! Gratuluję! na pewno dasz radę, trzeba być dobrej myśli :)

anka pisze...

Kochana,nawet nie wiesz jak się cieszę! Normalne,że się boisz,ale na pewno sobie poradzisz. Trzymam kciuki:*

Ula Ssss.... pisze...

ho ho praca brzmi bardzo ambitnie :)

czarna_ania pisze...

gratulacje!

aggie171 pisze...

SUPER!!!!!!!
Gratulacje serdeczne!

Nooo, to spotkanie Śląskie organizujcie;)).

Skosztowałaś już owsianki? Ja zjadłam dwie: z syropem i wanilia, ta druga dla mnie za słodka, syrop w sumie też słodki, ale mniej. no i zdecydowanie za małe są!

alpuhara1 pisze...

Gratuluję kochana!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę! Tak bardzo w Ciebie wierzyłam i dłuuugo trzymałam kciuki i wreszcie się udało:) Super, super, super!:))))))

alpuhara1 pisze...

Pies baaaardzo ją lubi, z chęcią do niej podchodzi,daje się głaskać, ale wie, na ile może sobie pozwolić, bo od początku bardzo na to uważaliśmy. Podchodzi do Małej tylko w naszej obecności. To jest bardzo łagodny psiak, nigdy nikogo nie ugryzł, ja nawet nie wiem jak on warczy;D No i w sędziwym wieku już, bo ma 11 lat.

A ta nesvita to musli?

ewka&ewka pisze...

Zazdroszczę!!!

Gabi pisze...

Jak będziesz w Katowicach to daj znać^^

Bułeczka pisze...

No to trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło. Gratulacje