piątek, 2 września 2011

Przedszkolnie
Zaczęło się. Jak na razie największy problem jest ze wstawaniem. Odkąd nie pracuję wstajemy o 9.00 lub później a teraz jakby nie było codziennie trzeba się zrywać o 7.00 więc i tak nie mam co narzekać, wyrabiam się. Oliwka już 3 rok spędzi w tym przedszkolu więc żadnych obaw nie było. Szkoda że znów są jakieś roszady i dwie dobre koleżanki Oliwki znalazły się w innej grupie;/ Lubię to przedszkole, z roku na rok więcej znajomych dzieci się pojawia w tych młodszych grupach. Znamy się z placu zabaw. Wakacje spędziłam na placu w miłym towarzystwie, zintegrowałam się szczególnie z dwiema mamuśkami i generalnie świetnie się bawimy na placu chyba dlatego wracamy stamtąd na samym końcu:0 A każda z nas jest w innym wieku, 21, 26 i ok 30 lat. I każda z nas ma córkę w różnym wieku 3,4,5 lat i One też się razem bawią. jest fajnie, szkoda byłoby mi się stąd wyprowadzać.
Wrzucam zdjęcie Oliwki z wczorajszego dnia. Oliwka zdecydowanie nie lubi pozować do zdjęciach. Zdjęcie zrobione już po powrocie, widać po minie że nie jest zadowolona z sesji. A ja się czepiłam bo chciałam mieć pamiątkę na przyszłość.


Wrzucę jeszcze zdjęcie wczorajszego zakupu. Pierwszy raz mam mydło z tej serii Ziaja Bluebel. Miało być pomarańczowe ale na miejscu trafiłam na wersję poziomka, żurawina (ja tam czuję tylko poziomkę). Zakochałam się w zapachu. I cena przystępna bo tylko 5.50 za 500 ml.


Biorę udział w rozdaniu

http://womanland.blogspot.com/2011/09/r-o-z-d-n-i-e.html

4 komentarze:

aggie171 pisze...

a ja myślałam, że to mina, bo musiała iść do p-la ;))

eM. pisze...

jak bylam mala to na akzdym zdjeciu mialam naburmuszona mine :D nie lubilam fot :P

ewka&ewka pisze...

Moja Mary tez nie lubi pozowac :D

Katsuumi pisze...

Najważniejsze, aby dzieck odobrze czulo sie w przedszkolu :)
Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :)